picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

prace na wysokościach Łódź, znacie firmę?

prace na wysokościach Łódź, znacie firmę?

Witam wszystkich na forum. Jestem tutaj z pytaniem o wycinkę drzew. Najlepiej, gdyby odezwała się do mnie jakaś firma z Łodzi, która zajmuje się tego typu pracami profesjonalnie.

Zyciowwy

Posty: 4

 
Mam dylemat, czy będę mógł sobie pozwolić na wycinkę drzew. Kupiłem działkę pod budowę. Podobno ciężko o coś takiego w Łodzi. Napiszcie, jak sprawa wyglądała u was. Od czego zacząć, jeśli zaczną się problemy z decyzją. Sprawa pilna, piszcie. Z góry bardzo dziękuję.

Maciejoo

Posty: 8

 
Najlepiej skorzystać z usług firmy, która zajmuje się takimi pracami kompleksowo. Usługodawcy w dziedzinie szeroko pojętego ogrodnictwa znają się na pielęgnacji drzew. Jak tylko znajdę coś wiarygodnego w Łodzi, dam znać.

wrrraak22

Posty: 8

 
Jeżeli dobrze rozumiem, to prace na wysokościach związane z ogrodnictwem można wykonywać, mając specjalne uprawnienia? Tak? Kiepsko trafiliśmy, bowiem zaufaliśmy chyba pseudo fachowcom. Drzewa zostały źle przycięte, a co do prac przy terenach zielonych, to już naprawdę szkoda mówić. Liczę na pomoc z waszej strony. Może znajdzie się jakaś dobra firma z Łodzi?

Sarever

Posty: 23

 
Świetni specjaliści, jeśli chodzi o prace na wysokościach https://arbos.org.pl i firmę z Łodzi. Mają atestowany sprzęt i akcesoria. Pracują zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, a w dodatku błyskawicznie z profesjonalnym efektem. Polecam.

namok

Posty: 12

 
Myślę, że najlepiej to zadzwonić w kilka miejsc i dopytać. Na stronach firm, które oferują prace wysokościowe w Łodzi, raczej trudno znaleźć cennik. Koszt zależy od projektu i na pewno spędzonego czasu na wykonaniu usługi. Na pewno nie są to wygórowane ceny :)

Fkiur5

Posty: 4

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, iż macie rację. Jeśli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, iż znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

Polaczek90

Posty: 11

 
Zależy na jaką firmę trafisz. Zawsze można porównać ceny, niemniej jednak ja poszłabym niezwyklej w kierunku jakości. W wypadku prac ogrodniczych jakość to najistotniejsze kryterium. Nie wyobrażam sobie oddania swojego ogrodu w ręce nierzetelnego usługodawcy :) Łódź to miasto, w którym bez problemu można odszukać porządne firmy.

Adi666

Posty: 7

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

labuh 

Posty: 6

 
Jeśli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć kłopotów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś odnajdziesz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

sgemino

Posty: 18