picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Arduino, sklep on-line

Arduino, sklep on-line

Witam.

Czy Arduino UNO będzie dobrym wyborem dla początkującego? Oceńcie moją propozycję :)

czerusek

Posty: 10

 
Szukając wyświetlacza Arduino LCD trafiłem na ofertę tego sklepu internetowego: http://abc-rc.pl/Arduino.

Nigdy wcześniej nie miałem z nim do czynienia, ale postanowiłem skorzystać z zakupu i nie zawiodłem się. Byłem bardzo zaskoczony faktem, iż mieli najlepsze ceny w Internecie, a jednocześnie zagwarantowali mi satysfakcjonująco krótki czas dostarczenia przesyłki.

WacDEC

Posty: 15

 
Po raz pierwszy ze środowiskiem programistycznym Arduino IDE zetknąłem się dwa lata temu i miałem rzeczywiście pozytywne wrażenia.

Mogę Wam polecić rozpoczęcie nauki w tym środowisku, albowiem posiada niezwykle rozbudowaną dokumentację, którą na pewno docenicie w wypadku jakichkolwiek problemów.

W razie czego służę radą.

Różyczka

Posty: 14

 
Gdy w rachubę wchodzi oprogramowanie to nie sposób przejść obojętnie wobec Arduino IDE, którego umiejętna obsługa i kształcenie się w zakresie pisania kodu jest w stanie sprawić, że będziemy potrafili stworzyć kod na mikrokontrolery jednoukładowe. Bogata baza przykładów tylko sprzyja rozwojowi umiejętności.

Gregor55

Posty: 20

 
Gdy w rachubę wchodzi oprogramowanie to nie sposób przejść obojętnie wobec Arduino IDE, którego umiejętna obsługa i kształcenie się w zakresie pisania kodu jest w stanie sprawić, iż będziemy potrafili stworzyć kod na mikrokontrolery jednoukładowe. Bogata baza przykładów tylko sprzyja rozwojowi umiejętności.

Namo

Posty: 24

 
Coraz częściej widzę na tym forum pytania o zestaw Arduino, co mnie niezwykle cieszy, gdyż także od niego zaczynałem, a teraz jestem już zdecydowanie niezwyklej zaawansowany w ten klocki. Powiem szczerze, iż zaczynając nie miałem zielonego pojęcia na ten temat, ale jak widać ciężką pracą człowiek jest w stanie naprawdę niezwykle dużo osiągnąć. Bez wahania kupujcie takie zestawy.

Wacław

Posty: 19

 
Niedawno stanąłem przed koniecznością wyboru wyświetlacza Arduino LCD. Przyznam szczerze, że zaskoczyłem się dość sporą ilością produktów. Mogłem dokonać wyboru zarówno koloru podświetlenia wyświetlacza, a także koloru, w którym wyświetlane będą cyfry.

Wyraźnie rosną możliwości wyboru, jeśli chodzi o środowisko programistyczne Arduino :)

labuh

Posty: 24

 
Jeżeli chodzi o płytki deweloperskie to moje uznanie pozyskała Arduino Mega. Cenię ją przede wszystkim za kompatybilność, którą pewnie także docenicie, jeśli zdecydujecie się na jej zakup. Ogromna liczba wejść i wyjść cyfrowych, nowy układ USB, rozmaite porty szeregowe – to tylko część zalet, o jakich możemy mówić w wypadku tej płytki.

Basienka45

Posty: 26

 
Z mojej perspektywy Arduino IDE to jedno z lepszych środowisk programistycznych, dzięki któremu istnieje szansa pisania własnych kodów na mikrokontrolery. Stworzenie własnego projektu nie jest zbyt trudne. Mogę pochwalić środowisko za fakt, iż dostępnych jest bardzo wiele dodatków, a bogata dokumentacja pomaga w nauce.

jirajamgo

Posty: 22

 
Sklepów z Arduino znam bardzo wiele, które proponują dość szeroki asortyment, gdy w rachubę wchodzą moduły oraz rozmaite interfejsy umożliwiające komunikację. Wychodzę z założenia, że z pomocą dobrego sklepu jesteście w stanie znacząco rozwinąć swoje umiejętności.

raptofil

Posty: 29