picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fotograf wesele w Zielonej Górze, polecicie?

fotograf wesele w Zielonej Górze, polecicie?

Czy ktoś z Was zna fotografa w Zielonej Górze, który robi zdjęcia nie tylko ślubne, ale również całym rodzinom? Mam pewien pomysł na sesje i szukam kogoś profesjonalnego.

wieszdo87

Posty: 1

 
Wybór fotografów jest niezwykle duży, zatem trzeba przejrzeć, co konkretnie proponują. Można nie ulega wątpliwości kierować się ceną, ale jeżeli chodzi o fotografie ze wesela i z ślubu to mamy jedną szansę, aby je zrobić. Pożądane byłoby, wobec tego skupiać się przede wszystkim na ich jakości. Wtedy z takiej sesji zdjęciowej będziemy niezwykle zadowoleni.

tigra32

Posty: 8

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

NaMber

Posty: 20

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze odszukałam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Dużo moich znajomych ma fotografie właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

Marioleczka

Posty: 3

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś bardzo ciekawych miejscach. To lepiej wygląda.

Speedy_UT

Posty: 3

 
Wybór fotografów jest bardzo duży, dlatego trzeba przejrzeć, co konkretnie oferują. Można oczywiście kierować się ceną, ale jeśli chodzi o zdjęcia ze ślubu i z wesela to mamy jedną szansę, aby je wykonać. Warto, zatem skupiać się przede wszystkim na ich jakości. Wtedy z takiej sesji zdjęciowej będziemy bardzo zadowoleni.

erbis

Posty: 11

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To nadzwyczajne zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, wobec tego trzeba odnaleźć kogoś, kto się na tym zna.

Hunka

Posty: 18

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który raduje się niezwykle dużym uznaniem. Na nieszczęście nie mam dziś namiarów do niego, niemniej jednak jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, jaka wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak wiele jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wówczas super.

ciarex

Posty: 5

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Lupusx

Posty: 8

 
Jeśli chce się zaoszczędzić to albo bierze się taniego fotografa ślubnego z Zielonej Góry albo fotografie robi się samodzielnie. Jest to zawsze jakaś opcja dla nas.

dorotka55

Posty: 5