picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ogrzewanie podłogowe niepołomice, znacie kogoś ?

ogrzewanie podłogowe niepołomice, znacie kogoś ?

Poszukuje firmy, która zajmuje się ogrzewalniami podłogowymi w Nowym Brzesku i chętnie przyjedzie żeby mi pomóc? Macie jakąś firmę, która się na tym bardzo dobrze zna?

limertus

Posty: 1

 
Korzystałem z usług hydraulika w Niepołomicach, ale nie wiem czy znajdę teraz na niego namiary. Muszę poszukać i jak coś to dam Wam znać.

Marioleczka

Posty: 14

 
Bardzo dobrego hydraulika w Niepołomicach można znaleźć tutaj http://www.instalco-krakow.pl/hydraulik-krakow.html. Firma działa bardzo szybko i sprawnie. Pomagają w typowych pracach jak naprawa cieknącego kranu jak i mogą zająć się ogrzewaniem podłogowym.

znamsienatym

Posty: 3

 
Mnie specjaliści od ogrzewania podłogowego wmawiali, iż jak się ma deski albo panele to nie można tego zamontować. Inna firma powiedziała, iż wszystko się da wykonać i to zrobili.

Facio

Posty: 8

 
Szukanie firmy raczej trudne nie jest, bo jest ich dużo. Niestety nie każda firma, która się reklamuje ma wiedzę i doświadczenie. W przypadku ogrzewania podłogowego, które jest ukryte pod podłogą jakość ma znaczenie. Nie chcemy kuć płytek albo zrywać paneli, bo się okazuje, że niestety, ale coś jest tam nieszczelne?

namok

Posty: 3

 
Warto sobie porównać koszty związane z tradycyjnym ogrzewaniem na grzejniki, a z tym podłogowych. Piec, który jest potrzebny do ogrzewania podłogowego może mieć 45 stopni temperatury, a jak chcemy mieć grzejniki to trzeba jeszcze te dwadzieścia stopni Celsjusza dołożyć. Widać, co się bardziej opłaca?

Robuś

Posty: 14

 
Mam nowoczesny dom i właśnie takie ogrzewanie. Mnie się podoba to, iż po pierwszej w domu jest niezwykle ciepło, a po drugie nie ma grzejników. Nawet te super designerskie grzejniki to jednakże nadal grzejniki i potrafią zepsuć wygląd całego domu, a na to nie mogę sobie pozwolić.

Aweeee

Posty: 7

 
Nie wiem, ale chyba bym się nie zdecydował na takie ogrzewanie. Niby jest idealne jak ktoś ma astmę albo jest alergikiem, ale podobno na osoby, jakie mają problemy z krążeniem już to nie działa najlepiej. Nie będę ryzykował i na razie zostanę przy grzejnikowym ogrzewaniu domu.

Romantykk

Posty: 9

 
U mnie jest i to i to ogrzewanie i razem dają radę. Każdy ma to, co lubi i nikt nie narzeka. Na pewno ogrzewanie podłogowe nie psuje wyglądu salonu. Nie ma tych mało ładnych grzejników i dla mnie to jest duża zaleta.

André22

Posty: 26