picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wykańczanie wnetrz

wykańczanie wnetrz

Hej, jeśli ktoś może podzielić się opiniami na temat Imperium Wnętrz z Krakowa to będę wdzięczny. Szukam firmy, która będzie w stanie ewentualnie wykończyć mi mieszkanie pod klucz. Obecnie mieszkanie w stanie deweloperskim i tak zwróciłem uwagę na ich ofertę, właśnie się zastanawiam czy na nich się nie zdecydować. Jeśli ktoś korzystał z usług i może się podzielić spostrzeżeniami to będę wdzięczny.

matckhew

Posty: 3

 
Szukaj firmy, która ma doświadczenie i ekipę remontową, która potem wykona taki projekt. To najwygodniejsza opcja, bo sam nie musisz się o nic martwic, tylko zajmuje się tym projektant i potem wykonawca, a ty masz mieszkanie pod klucz zrobione.

dada45

Posty: 4

 
Moim zdaniem można zdecydowanie liczyć na propozycje Imperium Wnętrz z Krakowa (imperiumwnetrz.com). Firma ma duże doświadczenie i sporo ciekawych projektów w portfolio. Dla mnie jednak kluczowa sprawa, że sami się wszystkim od A do Z zajęli, terminowo wykończone mieszkanie i co ważne z uwzględnieniem moich indywidualnych oczekiwań.

TomekK

Posty: 5

 
Warto na pewno poszukać kogoś kto ma doświadczenie jeśli chodzi o wykonywanie projektów wnętrz to będziesz miał wtedy gwarancje, że to będzie zrobione na dobrym poziomie a jednocześnie ktoś będzie to doświadczenie starał się wykorzystać tworząc projekt i może podnieść to funkcjonalność wnętrz.

Kitas

Posty: 8

 
Ja miałem okazję korzystać z usług Imperium Wnętrz i jeśli się nad nimi zastanawiasz to uważam, że faktycznie warto. Profesjonalna obsługa, projekty dopasowane indywidualnie do klienta więc możesz zliczyć na to, że będziesz miał takie wnętrze, z którego faktycznie będziesz zadowolony. Firma również bardzo sprawnie działa więc jak będzie Ci zależeć na czasie to można na nich liczyć.

Teraru

Posty: 2

 
Powiem szczerze, że ja sam kombinowałem z żona jak wykończyć wnętrze, ale ostatecznie to był nie wypał i potem Imperium Wnętrz po nas poprawiało (imperiumwnetrz.com). Ostatecznie takie samodzielne dłubanie to czasami jeszcze gorzej pod kątem kosztów na tym człowiek wychodzi. A oni wykonali projekt, potem zajęli się realizacją więc jak dla mnie spoko.

Daniel.E

Posty: 21

 
Z mojego doświadczenia mogę podpowiedzieć ofertę przygotowaną przez Imperium Wnętrz (imperiumwnetrz.com). Wykańczali dla mnie wnętrze i byłem bardzo zadowolony, bo właściwie tylko trzeba było przedstawić oczekiwania a resztą już oni się zajęli od projektu przez wykonanie więc dla mnie duża wygoda.

labuh 

Posty: 7

 
Projektant to oczywiście dobry zamysł, ale jak Ci zależy na czasie to sprawdzaj jakie terminy dana ekipa proponuje i przy okazji szukaj opinii innych czy potem faktycznie starają się oni te terminy utrzymywać bo to jednak także istotna kwestia.

Umber5

Posty: 16

 
Każde mieszkanie jest nieco inne i każdy klient jest inny więc kluczowe będzie indywidualne podejście, by to połączyć i stworzyć takie wnętrze danego mieszkania, które pasować będzie tej osobie, która będzie tam właśnie mieszkała.

kkjmk33

Posty: 15