picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kancelaria

kancelaria

Możecie mi ewentualnie polecić jakąś kancelarię prawną, która zajmuje się kredytami frankowymi? Szukam kogoś kto ewentualnie będzie w stanie ten temat jakoś ogarnąć na dobrym poziomie, kogoś z doświadczeniem w takich sprawach. Ewentualnie byłoby super jak coś byście podpowiedzieli bo też nie chce wybierać prawnika w ciemno. Pewnie teraz jest ten problem na topie i sporo osób się tym tematem interesuje.

Kitas

Posty: 1

 
Jeśli planujesz sprawę w sądzie odnośnie kredytu frankowego to zobacz sobie na stronę https://www.bewagroup.pl/. To kancelaria, która w takich sprawach się specjalizuje więc na pewno na ich obsługę możesz liczyć. Świetna firma z dużym doświadczeniem i próbą zawsze szukania takich rozwiązań, które będą najlepsze dla danego klienta więc z tego właśnie warto skorzystać.

Dzidzia

Posty: 10

 
Dobrze poprowadzona sprawa jeśli chodzi o kredyt frankowy to przede wszystkim umiejętność indywidualnego podejścia do konkretnej sprawy. To kluczowa rzecz, bo każda umowa ma jakieś swoje aspekty, indywidualne kwestie, na które będzie trzeba zwrócić uwagę. Warto o tym pamiętać i faktycznie zadbać o to, by sprawę prowadził ktoś kto faktycznie dobrze się na tych kwestiach zna.

Kowalski

Posty: 26

 
Mogłoby się wydawać, że sądy obecnie stoją raczej po stronie tych osób, które szukają możliwości walki z kredytami frankowymi, natomiast nigdy nie można liczyć na to, że każda sprawa będzie wygrana. Banki nadal się bronią, szukają opcji, dzięki którym to oni będą wychodzić zwycięsko więc samodzielne prowadzenie sprawy to jednak duże ryzyko, że rozstrzygnięta będzie negatywnie.

Rico

Posty: 9

 
Z mojej perspektywy już po wygranej sprawie mogę powiedzieć, że bez pomocy kogoś kto faktycznie się na tym zna będzie trudno wygrać z bankiem. Można mieć oczywiście różne swoje racje, ale tutaj banki obstają przy swoim i próbują unikać konsekwencji. Jak w sądzie pojawi się ktoś bez doświadczenia to właśnie tutaj ewentualnie ta kwestia może zdecydować o przegranej.

Laleczka

Posty: 12

 
To fakt, że wiele osób z kredytem frankowym obecnie dochodzi swoich racji przed sądem, ale z mojej perspektywy jednak dobry prawnik to klucz do tego, by w odpowiedni sposób taką sprawę poprowadzić. Bez doświadczenia, bez znajomości przepisów czy orzecznictwa może być to jednak dość trudne i może się okazać, że sprawa zostanie przez to właśnie przegrana. Banki jednak mocno się dalej bronią przed ewentualnymi przegranymi sprawami.

FalaSmiechu

Posty: 6

 
Jeśli chcesz iść ze swoim kredytem do sądu to jednak trzeba mieć jakąś kancelarię, która typowo zajmuje się takimi właśnie sprawami i będzie można oczekiwać, że w profesjonalny sposób podejdzie do tematu. To w sumie najważniejsze szczególnie, że temat nie jest prosty, a banki też korzystają z pomocy prawnej, by ewentualnie swoje racje przedstawiać i ograniczać koszty dla siebie np. przy przewalutowaniu.

rumunekt

Posty: 3

 
Ja ogólnie jestem już po sprawie i na szczęście dla mnie jest rozstrzygnięcie pozytywne. Ale tutaj moim zdaniem już z perspektywy sprawy, która jest zakończona jednak pomoc kogoś kto będzie w stanie ja odpowiednio poprowadzić to kluczowa kwestia, na którą trzeba będzie zwrócić uwagę. Samodzielnie w sądzie można więcej przegrać niż ugrać i nie ma co się samemu za to brać.

Elektros

Posty: 7

 
W ostatnim czasie te procesy związane z kredytami frankowymi to właściwie się mnożą i na tym polu faktycznie sporo się dzieje. Wydaje mi się jednak, że warto będzie szukać takiej kancelarii, gdzie na dobrym poziomie będzie to prowadzone, będzie to ktoś wyspecjalizowany w tym temacie i też będzie można dzięki temu oczekiwać, że profesjonalne podejście ułatwi uzyskanie pozytywnego wyroku.

yarofe

Posty: 3