picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupic tabletki na potencje

Gdzie kupic tabletki na potencje

Jakie macie wrażenia po stosowaniu tabletek na potencję i co mi możecie powiedzieć o dawkowaniu?

Miluśkooo2

Posty: 1

 
Za wysokie libido to też ogólnie problem, więc warto na farmakologię patrzeć pozytywnie. Lepiej mieć taki problem niż odwrotnie, szczerze mówiąc.

camwe22

Posty: 15

 
Niektóre leki wywołują spadki erekcji, poziomu libido, więc może przejrzyj z lekarzem, co może wywoływać takie skutki uboczne.

Anno Domini

Posty: 4

 
W aptece zwykłej tylko jakieś śmieszne suplementy znajdziesz, a nie twardą farmakologię, więc dziwi mnie ten system raczej braku pomocy mężczyznom. Trzeba samodzielnie kombinować. Dzięki za ten temat. Trochę mi oczy otworzył.

andrew66

Posty: 8

 
Przerobiłem tabletki Poxet i erekcja bardzo silna, aż się wystraszyłem w pewnym momencie, że nie odpuści, ale wszystko w porządku. Bardzo specyficzne uczucie, jeżeli długo się normalnie nie kochałeś z kobietą, tylko cały czas na flaku. Wiem, jak to brzmi, ale mi psychika już siadała i musiałem po prostu zainwestować. Jestem od dawna w niezłym związku, tolerancyjna kobieta, podobno mam dużo szczęścia :) i tak wyszło. Tabletki brałem z https://potencje.pl/, tanio i profesjonalnie. Wszystkie preparaty oryginalne.

Marko

Posty: 5

 
Dla mnie już normalna, połówka tabletki przed stosunkiem, jak działa to nie biorę więcej, a jak jeszcze potrzebuję to uzupełniam. W ten sposób możesz wygospodarować jakieś oszczędności.

propek1

Posty: 14

 
Bezdech senny wyleczyłem i mi wróciła erekcja, podobno się lepiej dotleniłem po prostu. Tak mi lekarz to wyjaśniał. Warto spojrzeć, bo może akurat trafisz.

Ptaszyna

Posty: 3

 
Nad wysokim poziomem testosteronu to zawsze warto popracować ogólnie. Mniej problemów z potencją.

Daniel.E

Posty: 21