picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wytłumienie pomieszczeń

wytłumienie pomieszczeń

Jaką firmę możecie polecić jeśli chodzi o wykonanie materiałów elastycznych do wypełnienia poduszek, krzeseł i innych mebli tapicerowanych. Różnych materiałów z tego co wiem w tym zakresie sporo się pojawia i tak się zastanawiam co tutaj będzie obecnie najlepszym wyborem na jaką ewentualnie ofertę warto się zdecydować szczególnie jeśli chodzi o te nowoczesne, nieco nietypowe materiały.

Grudziii2

Posty: 1

 
Zobacz sobie pod kątem produkcji mat sportowych piankę od firmy Rebondex (https://rebondex.pl/pl). Pianka ma wysoką elastyczność a jest tworzona w formie recyklingu z resztek pianki PUR, którą się drobno mieli. Ciekawa propozycja w ten sposób powstaje bo pianka jest elastyczna i tym samym faktycznie można ją wykorzystywać na wiele sposobów, poza tym firma gwarantuje dostęp do takiej pianki w dużych ilościach.

Mnert67

Posty: 3

 
Co do pianki wtórnie spienionej to w Polsce jednak jej popularność obecnie jest niewielka, choć wydaje mi się, że to zainteresowanie powoli zaczyna rosnąc. Szczególnie, że coraz więcej firm decyduje się na to, by takie wypełnienie stosować między innymi w meblach tapicerowanych czy przy robieniu materacy.

alus

Posty: 1

 
Faktycznie jeśli chodzi o piankę z wtórnego spieniania to przede wszystkim materiał, który świetnie się sprawdza do zabezpieczenia przesyłek. Wytrzymały, elastyczny, dobra jakość a jednocześnie produkt eko i przy stosunkowo niskich kosztach jeśli chodzi o jego ewentualne pozyskiwanie. Dlatego pod tym kątem świetnie się sprawdza.

Abaddon616

Posty: 6

 
Jeśli będziesz chciał stosować piankę wtórnie spienioną na większą skalę to koniecznie musisz szukać kogoś kto będzie w stanie ten produkt w odpowiedniej ilości dostarczyć a z tym faktycznie może być różnie, bo to jeszcze rynek, który można powiedzieć, że u nas ma charakter raczkujący, dlatego można się dopiero spodziewać, że ilość pianki w obiegu będzie rosła.

Gucio

Posty: 7

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o piankę PUR to mam wrażenie, że jeśli chodzi o jej wykorzystywanie to ten rynek powoli rośnie i w nowych miejscach się można z nią spotkać. Materiał, który dodatkowo podlega recyklingowi powstaje pianka wtórnie spieniona i to między innymi ten materiał zyskuje obecnie na popularności.

Sarenka

Posty: 3