picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Jakie macie wrażenia po tabletkach na potencję, bo się ciężko zastanawiam od kilku tygodni nad podobnym zakupem, ale jeszcze do końca nie ogarniam schematu działania. Szukam podpowiedzi.

Jarko445

Posty: 1

 
Czasami niestrawność miałem po tabletkach na potencję, ale wystarczyły krople żołądkowe i zjedzenie jakiegoś cytrusa, żeby wszystko do normy wróciło w krótkim czasie, więc u mnie naprawdę dobre wyniki.

Niciuśś98

Posty: 26

 
Sercowo-naczyniowe sprawy do oceny obowiązkowo. Jak należysz do grupy ryzyka to lepiej się dokładnie zdiagnozować.

hubertus

Posty: 3

 
Mężczyznom nikt teraz nie pomaga i jesteśmy skazani na szukanie we własnym zakresie, ale całe szczęście farmakologia działa doskonale, o czym samodzielnie się przekonałem kilka miesięcy temu. Warto sobie mały zapas zrobić.

Black_Riot

Posty: 2

 
Właśnie poza tabletkami to warto coś robić, trenować, dobra dieta, żadnych energetyków, bo bardzo podnoszą poziom stresu w organizmie. No i wyspać się przed seksem obowiązkowo. Dziwnie to brzmi, ale mi pomaga.

lalunia333

Posty: 2

 
Marka tabletek właściwie się nie liczy, jak chłopaki wyżej mówią, tylko dawka raczej. Najniższa do zastosowania 25, później 50, aż do 100, ale 100 to naprawdę dużo i zaleca się jakieś dłuższe odstępy po tym robić.

ciumar1

Posty: 4

 
Po tabletkach to Ci stoi na baczność przed dłuższy czas i nawet jak przejdziesz z sypialni do kuchni i wrócisz to nie opadnie. Dość ciekawa sprawa za pierwszym razem, samoobserwacja wymagana.

kadajo

Posty: 14

 
Zapas to bardzo dobry pomysł, bo właśnie dostaniesz wiele dodatkowych tabletek z porządnym terminem przydatności.

Finest

Posty: 27

 
Spróbuj w https://pewnylek.pl/, bo masz bez recepty i dosłownie dostęp do każdego składnika aktywnego na poprawienie potencji. Ja po tabletkach mogę 2-3 razy pod rząd, a moja kobieta akurat lubi maratony. Czasami się na coś takiego umawiamy i wtedy biorę tabletkę. I czasami, jeżeli średnio stoi to poprawiam tabletką, też dobrze mieć w takich sytuacjach.

Intro_69

Posty: 2

 
Podstawowe dawki to 25, 50 i 100 mg. Jeżeli 100 mg nie działa to musisz mieć coś nie tak z organizmem i trzeba się leczyć, a nie myśleć o seksie, tylko tyle powiem. Dawka najmniejsza 25 mg to i tak srogi kop, erekcja nie ustępuje przez dłuższy czas.

Facio

Posty: 5