picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

skup złota warszawa, oferta

skup złota warszawa, oferta

Mam do sprzedania trochę złoto i teraz moje pytanie czy znacie skup złota w Warszawie, ale taki, co ma bardzo dobre stawki? Mamy tego dość sporo i zależy mi na wysokiej cenie.

Krakus

Posty: 1

 
Widziałem gdzieś skup złota w Warszawie, który miał lepsze stawki za gram niż niejeden jubiler. Znajoma właśnie tam sprzedała swoje pierścionki, bo wyszły z mody i tylko leżały, a złoto teraz naprawdę bardzo drogie.

tigra32

Posty: 16

 
Interesowałem się skupem złota w Warszawie i odnalazłem firmę https://lombardwroclawska.pl/skup-zlota, jaka wydaje mi się być najlepsza. Porównywałem różne stawki za gram złota i nikt inny tak wysokich nie miał. Według mnie należałoby z nimi współpracować.

koooscislaw

Posty: 14

 
Nigdy z usług lombardu nie korzystałem, natomiast z tego, co wiem to chętnych jest dużo. Ludzie zastawiają praktycznie wszystko, co ma wartość dla lombardu. Może to być drobna rzecz, natomiast może to być również samochód albo dom. Lombard im droższy przedmiot tym chętniej go bierze. Na obecną chwilę nie wymaga korzystać z takich usług.

Thief88

Posty: 20

 
Zawsze jak wymaga pieniędzy to na szybko idę do skupu złota na Bemowie i zastawiam obrączkę. Płacą bardzo dobrze i nie zadają pytań. Zawsze trzymam się terminów, zatem jest to dla mnie opłacalne. Jeśli ktoś wymaga na szybko pieniędzy to jest to dobry pomysł.

Romantykk

Posty: 3

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają bardzo dobre stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w jakiej nie chodziła i dostała bardzo dobrą cenę.

Pyszności2

Posty: 8

 
Trzeba sobie sprawdzić ceny złota i wtedy wiadomo, kogo wybrać. Jeśli ktoś tego złota ma dużo to tym bardziej cena ma znaczenie. Wystarczy kilka złotych różnicy na gramie żeby uzbierała się z tego całkiem spora sumka, dlatego trzeba będzie analizować wszystko. Nie jest to trudne, bo można to zrobić przez Internet.

Wariat

Posty: 16

 
Akurat lombardów w Warszawie to jest niezmiernie sporo. Z tego, co wiem to niezmiernie dobrze żyją, bowiem jednakże chętnych do zastawiania jest ogromna liczba. To, zatem nie trzeba długo szukać żeby na kogoś udało się trafić.

labuh

Posty: 8

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają bardzo dobre stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w której nie chodziła i dostała bardzo dobrą cenę.

suprafull

Posty: 10

 
Lombardy cały czas są popularne, bo niestety, ale każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Oni udzielają dobrych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, ale z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na lepsze dla mnie.

Kitas

Posty: 9