picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wycena aktuarialna, znacie ?

wycena aktuarialna, znacie ?

Szukam biura aktuarialnego-finansowego, w którym dokładnie przeprowadzona jest wycena firmy. Potrzebuje takiego działania, ponieważ chce starać się o kredyt. Czy możecie polecić mi sprawdzone biuro aktuarialnego, z którego wy usług korzystaliście?

Alfonsik5

Posty: 1

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być sporządzona przez wykwalifikowanych aktuariuszy. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do biura aktuarialno-finansowego.

dagaaa5

Posty: 7

 
Jeśli prowadzisz dużą firmę, warto sprawdzić biuro aktuarialne, które będzie w stanie pomóc Ci przeanalizować lub wycenić aspekty materialne i niematerialne.

enriquess

Posty: 2

 
Musisz sięgnąć z usług odpowiedniego biura, aby zdobyć dokładną wycenę przedsiębiorstwa. Biuro aktuarialne, jakie wybierzesz, powinno mieć w swoim składzie profesjonalnych i licencjonowanych aktuariuszy.

proszek

Posty: 6

 
Biuro aktuarialne jest w stanie pomóc Ci na różnych płaszczyznach Twojej firmy. Najczęściej korzysta się z ich usług, aby sprawdzić wartość swojego przedsiębiorstwa lub przeanalizować i ocenić różne projekty inwestycyjne.

WacDEC

Posty: 2

 
Wycena aktuarialna, musi być wykonywana przez licencjonowanych aktuariuszy, dlatego wybieraj biura, które mają wykwalifikowanych pracowników. Na różnych stronach możesz sobie sprawdzić opinie biura, które wybierzesz.

Meryk87

Posty: 2

 
Wycena firmy może zostać bardzo dobrze sporządzona, jeśli skorzystasz z usług doświadczonego biura aktuarialnego. Ja już korzystałam kilka razy, więc możesz mi zaufać. Tutaj masz link do ich strony https://attuario.pl. Aktuariusze są bardzo profesjonalni i wiedzą, co najniezwyklej wymaga Twoja firma.

Elllooo12

Posty: 3

 
Wydaję mi się, że taka wycena przedsiębiorstwa musi być zrobiona przez wykwalifikowane osoby. Źle sporządzony raport może przynieść wiele problemów w Twojej firmie.

ireczuś34

Posty: 11