picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Rekuperacja do domu waszym zdaniem

Rekuperacja do domu waszym zdaniem

Od kogo braliście centralę wentylacyjną z rekuperacją i jak w ogóle przebiega wymiana powietrza? Jakość oddychania się poprawiła, warunki eksploatacji nieruchomości?

Yuteta

Posty: 1

 
Ta centrala rekuperacyjna
https://berluf.com/ praktycznie się nie brudzi. Masz non stop czyste powietrze, to po prostu czuć po instalacji. Według mnie nanosrebro robi tutaj sporą robotę, jeżeli chodzi o podniesienie jakości instalacji.

borek149

Posty: 5

 
Dzięki rekuperacji masz też lepsze zarządzanie ciepłem, mniejsze straty, a tym samym mniejsze rachunki za utrzymanie nieruchomości. Poza tym rosną normy dotyczące wykorzystania energii. Niedługi nikt bez rekuperacji nie będzie budować tak naprawdę.

QQrydza

Posty: 7

 
Rekuperacją się uniezależniasz od zmiennych warunków atmosferycznych. Wchodzisz do nieruchomości i masz po prostu idealną atmosferę przez cały rok. Mniejsze ryzyko zachorowań, nawet dla osób wrażliwych.

22elzo

Posty: 18

 
Rekuperacja to większy komfort życia. Okna masz zamknięte, a masz wrażenie, jakbyś oddychał idealnym powietrzem cały czas. Na początku trochę dziwnie, natomiast szybko się człowiek do takiego komfortu przyzwyczaja.

TomekK

Posty: 5

 
Potwierdź certyfikację rekuperatora, doświadczenie marki, czy firma obsługuje tylko inwestycje u klientów indywidualnych, czy może w budynkach gospodarczych, poważniejszych instytucjach. To jednak bardzo ważna wskazówka.

wujekB

Posty: 5

 
Pokombinuj właśnie z grawitacyjną i wentylatorami kanałowymi montowanymi w pionie, albo poziomie. Dzięki temu zwiększysz możliwości projektowe.

eef12

Posty: 17

 
System grzewczy nie musi wtedy tak mocno pracować (po wdrożeniu rekuperacji), co też ogranicza długoterminowy serwis, problemy eksploatacyjne. To się wszystko łączy na pewnym poziomie.

matek562

Posty: 10