picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

terapii z olejem cbd

terapii z olejem cbd

Szukam kogoś kto zna się na medycznym stosowaniu produktów konopnych i służy w tym zakresie pomocą innym. Jeśli macie kogoś takiego pod tym kątem sprawdzonego to dajcie znać. Zależy mi na tym, by ktoś ułożył mi odpowiednio terapię z olejem, dobrał sam olej jak i potem ustalił jakie dawki stosować.

khazdul

Posty: 1

 
Uważam, że przy konopiach warto będzie szukać takiej indywidualnej pomocy szczególnie jeśli ktoś wcześniej nie stosował takich produktów i nie zna ich jeszcze na tyle, by samemu podejmować decyzję o stosowaniu w konkretnych dawkach. Dzięki takiej pomocy to stosowanie konopi będzie bezpieczniejsze i prawdopodobnie też bardziej efektywne.

Klakier

Posty: 4

 
Ja swoją przygodę z konopiami zaczynałem pod okiem https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 i to oni przygotowali dla mnie pierwsze terapie, układali stosowanie oleju i to była faktycznie dla mnie dobra opcja, bo dzięki temu poznałem specyfikę i potem sam byłem uż dużo bardziej świadomy tego co i jak się stosuje. Więc jak ktoś zaczyna soją przygodę to uważam, ze taka pomoc będzie cenna.

audi80

Posty: 11

 
Faktycznie stosowanie konopi i produktów konopnych daje pozytywne efekty, ale też trzeba wiedzieć jak te produkty stosować. Więc w tym względzie pomoc kogoś kto faktycznie dobrze zna temat będzie bardzo cenna i może istotnie ułatwić podejmowani decyzji.

pawel253

Posty: 4

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o obecnie przygotowywane propozycje to jest coraz więcej takich ofert od znawców tematu, którzy proponują przygotowanie indywidualnej terapii z produktami konopnymi. Jeśli ktoś faktycznie się na tym dobrze zna to z takiej pomocy warto będzie skorzystać jak ktoś jest laikiem a chce produkty konopne stosować.

daron64

Posty: 5

 
Spróbuj może pomocy ze strony https://www.facebook.com/groups/2623109481051786. Specjalizuje się w indywidualnym dobieraniu terapii. Jeśli chodzi o mnie to uważam, że oferta jest faktycznie na bardzo dobrym poziomie i warto skorzystać szczególnie jak ktoś przygodę z konopiami dopiero zaczyna i potrzebuje w tym zakresie pomocy, nie do końca wie jak dobrać dawki, jakie produkty zastosować.

joasia

Posty: 16