picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

potrącenie rowerzysty na pasach, gdzie warto ?

potrącenie rowerzysty na pasach, gdzie warto ?

Doszło do potrącenia rowerzysty na pasach i chce się ubiegać o odszkodowanie. Czy jest jakaś kancelaria, która takimi sprawami się zajmuje i wygra?

Michaś

Posty: 1

 
Korzystałem już kilka razy z różnych kancelarii. Może i biorą za to pieniądze, ale czy my wiedzielibyśmy jak mamy sami się za to zabrać? Mało, kto z nas jest ekspertem w prawie. Sądy inaczej patrzą, jeśli sprawą zajmują się profesjonaliści, dlatego warto się do nich zgłosić.

Invar4

Posty: 22

 
Za wypadek motocyklisty odszkodowanie może być bardzo wysokie. Pomoże w tym kancelaria https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl, która takimi sprawami zajmuje się do bardzo dawna. Oni są w tym, co robią najlepsi.

wirwik

Posty: 6

 
Kwoty, jakie udaje się uzyskać są zależne od wielu czynników. Na pewno stopień uszkodzenia w takim wypadku ma znaczenie. Trzeba będzie się zgłosić do kancelarii i przedstawić im swoją sprawę. Z tego, co pamiętam to większość spraw można będzie załatwić przez Internet. To przyspiesza uzyskanie odszkodowania, na jakim nam zależy.

warter88

Posty: 14

 
Ubezpieczyciel zawsze kombinuje żeby wypłacić tak mało pieniędzy jak to tylko jest możliwe. Nie można tego przyjmować tylko trzeba zwrócić się po pomoc do kancelarii, która naszą sprawą niezwykle chętnie się zajmie.

zimek123456

Posty: 6

 
Prowizja dla takiej firmy wcale nie jest duża i faktycznie należałoby z nimi współpracować. Popatrzmy na to tak, że gdyby nie taka kancelaria to tych pieniędzy nigdy byśmy nie zobaczyli. To, zatem należałoby dać sprawę w ręce kogoś, kto na pewno wykona ją tak dobrze abyśmy my byli w stu procentach zadowoleni.

namok

Posty: 2