picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

pomoc prawna przy kredycie

pomoc prawna przy kredycie

Jesteście w stanie polecić kancelarię w Warszawie, która zajmuje się kredytami frankowymi i faktycznie będzie można liczyć na ich pomoc odnośnie kredytów frankowych? Szukam kogoś z doświadczeniem, bo też nie chce na siłę takiej sprawy zaczynać, żeby ewentualnie potem coś poszło nie tak i rozstrzygnięcie było negatywne dla mnie.

Grabow12

Posty: 1

 
U mnie pomoc ze strony Pana Dawid Bury (https://www.kancelarianik.pl/) to była najlepsza opcja, jaką można było wybrać. Kompleksowe podejście i poprowadzenie sprawy, dzięki czemu to oni faktycznie się tym wszystkim zajęli profesjonalnie i na szczęście dla mnie ostatecznie wynik starcia w sądzie okazał się dla mnie pozytywny, kredyt przewalutowany.

wawrzyn56

Posty: 11

 
Jeśli masz kredyt na działalność jednoosobową to tutaj niestety jest taki problem, że wiele kancelarii nie chce brać takich spraw na siebie więc jak będziesz w tym zakresie szukał pomocy to jedynie https://www.kancelarianik.pl/. Kancelaria, która właśnie sprawami w tym zakresie także się zajmuje i można na ich ofertę liczyć.

hubercik67

Posty: 2

 
Również uważam, że ta propozycja przygotowywana przez https://www.kancelarianik.pl/ to dobry wybór. Kancelaria z dużym doświadczeniem, profesjonalne podejście do sprawy i każda sprawa prowadzona przez osoby, które mają bardzo duże doświadczenie w takich sprawach więc można liczyć na ich indywidualne podejście.

werwer

Posty: 8

 
Szukaj kancelarii zajmującej się frankami, z doświadczeniem, indywidualnym podejściem do klienta, tak by z tego typu pomocą faktycznie udało się uzyskać w sądzie pozytywny wyrok. Sprawy nie są proste i mimo, że sądy są coraz bardziej przychylne kredytobiorcom to jednak trzeba się na batalie dobrze przygotować.

giena1977a

Posty: 20

 
Na pewno jeśli chodzi o pomoc Pana Marcina Kaczmarka (https://www.kancelarianik.pl/) to warto. Bardzo duże doświadczenie po jego stronie i wydaje mi się, że faktycznie dzięki niemu będzie można skutecznie poradzić sobie ze sprawą czy to o unieważnienie umowy. Sprawy Kancelarii są prowadzone przez szerokie grono mecenasów, którzy ogarniają temat, warto z ich pomocy skorzystać.

TomekK

Posty: 9

 
Szukaj kancelarii, która postawiła na specjalizację w kredytach frankowych i faktycznie wiadomo, że są w stanie się taką sprawą dla Ciebie zająć. To jednak podstawa, bo temat jest bardzo szeroki i jedynie przywiązanie mocne do tego tematu daje okazję do tego, by tą sprawę dla siebie faktycznie w pozytywny sposób rozstrzygnąć i uzyskać satysfakcjonujący wyrok.

Dziadek

Posty: 12