picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jakie macie pomysły na poprawę stanu skóry?

Jakie macie pomysły na poprawę stanu skóry?

Zastanawiam się nad zakupem masła do ciała, ale jeszcze nie praktykowałam. Czy jakieś szczególne rzeczy powinnam uwzględnić przy wyborze waszym zdaniem?

Oleczka1

Posty: 1

 
Jeżeli masz tendencję do wysuszania skóry to zdecydowanie tak, ale pamiętaj, że masło nie tylko na ciało, ale nawet na dłonie, czy zniszczone pięty się przyda. Naskórek się zmieni, zacznie lepiej wyglądać. Przerabiałam u siebie.

gargulek

Posty: 6

 
Po cięższych peelingach doskonała sprawa, żeby kolor skóry właściwy wrócił, właśnie z tego powodu często stosuję.

Złoty

Posty: 8

 
No właśnie masło natłuszcza, więc składniki aktywne szybciej się rozchodzą po całym ciele i nie sądzę, żeby ktokolwiek miał od takiego kosmetyku skutki uboczne.

DiD3K

Posty: 3

 
Po prost selekcjonuj po składzie. Jak potrzebujesz odświeżenia to trawa cytrynowa, coś pod regenerację to grejpfrut https://e-naturalne.pl/pl/p/Maslo-do-ciala-relax-TRAWA-CYTRYNOWA%2C-MIETA/1251. Można pokombinować ze składem. Jak się opalasz to moim zdaniem masło podkreśla kolor. Ciało pięknie się prezentuje, no i masz właściwie stałe nawilżenie, a tej zalety chyba w takie upały nie muszę podkreślać.

GeoFort

Posty: 4

 
Tak naprawdę masło chroni nie tylko latem, ale również przed ostrzejszymi mrozami, a nie wiem, czy ktoś to wcześniej zaznaczył. Jeden z takich kosmetyków, które stanowią nawet wsparcie domowej apteczki przy drobnych urazach, problemach dermatologicznych.

Fotnik2

Posty: 7