picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Gotowe meble, czy na zamówienie i argumenty. Proszę o wasz udział w dyskusji, nawet z przykładami, co macie u siebie w domu.

JasioJasio

Posty: 1

 
Kuchni to z klasycznymi, marketowymi rozwiązaniami nawet sobie nie wyobrażam. A co do blatów to masz do dyspozycji nie tylko kamień naturalny, ale też kompozyty bezspoinowe z różnymi nadrukami, więc możesz popytać. Jak producent ogarnia rynek to coś sensownego wymyśli.

Poznaniaczek2

Posty: 8

 
Zgadzam się z tym, że na meblach nigdy nie stracisz wyprodukowanych na indywidualne zamówienie, bo nawet w nich lepsze akcesoria, prowadnice stosują. Taki mebel nie ma prawa się zaciąć, czy stracić na wartości, wręcz przeciwnie

pawel253

Posty: 3

 
Zobacz https://lowen.pl/galeria-kuchnie-na-wymiar/. Moim zdaniem w tym momencie najlepsze realizacje mebli kuchennych na wymiar w Trójmieście, do tego wiele przykładów potwierdzonych realizacji z udziałem kamienia naturalnego, w tym projekty skandynawskie, bardziej nawet industrialne czasami, z nowoczesnym podejściem do rozkładu przestrzeni.

namok 

Posty: 5

 
Zawsze możesz delikatnie negocjować, albo zrobić większe zamówienie. Wtedy otrzymasz bardziej preferencyjne warunki produkcji mebli.

ciarex

Posty: 2

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

masazzer4

Posty: 18