picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

archiwizacja dokumentów kadrowych, znacie ?

archiwizacja dokumentów kadrowych, znacie ?

Powiedzcie mi coś proszę, na temat archiwizowania dokumentów. Przechowujecie je elektronicznie, czy papierowo?

Gucio

Posty: 2

 
Oczywiście, iż zna, metodę kaizen. Należałoby o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zaspokojony, tak jak i moi pracownicy.

Gruamer

Posty: 17

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

Basia

Posty: 22

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Namo

Posty: 7

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w wykwalifikowany sposób. Uważam, że w wielu przypadkach to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

syrena88

Posty: 8

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich niesłychanie wiele, dlatego każdy może wybrać znakomity system dla siebie.

Mocarzz

Posty: 9

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

drumer

Posty: 11

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

Czorny1337

Posty: 16

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać naprawdę sporo, ale to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

labuh

Posty: 8

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednakże wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

Sagerrak

Posty: 4