picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

podolog, gdzie szukać?

podolog, gdzie szukać?

Czy podologia zajmuje się leczeniem brodawek? Mam kilka brodawek na stopach i nie wiem, jak się ich pozbyć. Myślicie, że podolog jest w stanie mi pomóc?

Facio

Posty: 1

 
Podologia zajmuje się różnymi chorobami skórnymi u stóp. Tutaj masz linka do dobrego gabinetu podologicznego https://podogabinet.pl. Na ich stronie masz szczegółowo opisane, czym się zajmują i jakie zabiegi wykonują.

Yuri20

Posty: 7

 
Wydaję mi się, że z pewnością znajdziesz gabinet podologiczny w Warszawie. To miasto jest tak duże, że masz tam kilku specjalistów. Wybierz tego, co ludzie najbardziej polecają.

humter

Posty: 12

 
Podolog w Warszawie zajmuje się wrastającymi paznokciami, usuwaniem kurzajek, modzeli, brodawek i wiele innych schorzeń. Najlepiej wejdź na stronę podologa i sprawdź jego ofertę.

pawel253

Posty: 8

 
Wydaję mi się, iż z pewnością odnajdziesz gabinet podologiczny w Warszawie. To miasto jest tak spore, iż masz tam kilku fachowców. Wybierz tego, co ludzie najbardziej polecają.

trans34

Posty: 8

 
Jest podolog w Warszawie Ochota. Nie znam dokładnie ulicy, ale wydaje mi się, iż jak wpiszesz w google, to na pewno wyskoczy Ci ich adres. Zgłoś się prędko, bo przy wrastających paznokciach, częstokroć występuje stan zapalny.

krysian6

Posty: 3

 
Mi też jest konieczny dobry podolog w Warszawie. Ostatnio mam kilka małych kropeczek na stopie. Po naciśnięciu na nie troszkę bolą. Nie wiem, co to jest, ale wolę upewnić się u specjalisty.

Gucio

Posty: 9

 
Podolog w Warszawie zajmuje się wrastającymi paznokciami, usuwaniem kurzajek, modzeli, brodawek i mnóstwo innych schorzeń. Najlepiej wejdź na stronę podologa i sprawdź jego ofertę.

23_45411

Posty: 30