picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Jak podchodziliście do zakupu drzwi przy wykończeniu nieruchomości i jak najlepiej właśnie dopasować drzwi do ogólnego stylu aranżacji? Wszystkie wskazówki ogólnie mile widziane, razem z poleceniami konkretnych modeli drzwi, które macie u siebie. Nie zaszkodzi, bo jednak w branży ciężko o przegląd wszystkiego.

Lupusx

Posty: 1

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

mew soncz7777

Posty: 12

 
Z producentem masz oczywiście inną rozmowę, bo oni nawet wiedzą, jaki model drzwi do konkretnej aranżacji pasuje. Nie masz problemów z dopasowaniem.

urszulla

Posty: 12

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

Fanatyk

Posty: 20

 
Drzwi dębowe to ciężkie drzwi, ale super wyglądają, mają znaczenie dla bezpieczeństwa, bardzo trudno je podważyć. Poza tym wygląd niektórych drzwi dębowych się zmienia przez lata, więc nie wyglądają nudno, tylko „żyją” własnym życiem, może lekko nawet ciemnieją, więc jeszcze lepiej, dlatego polecam się odwołać do tych bardziej doświadczonych marek w temacie http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html. Polecam ich z prostego powodu, bo dostawę samodzielnie ogarniają, a to już zwiększa jakość współpracy.

Lalka

Posty: 4

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

SZczecinek23

Posty: 2

 
Sprawdź koniecznie, czy otrzymasz jakiś standard gwarancyjny. Według mnie na rok minimum. Ogólnie drzwi drewniane to większa prywatność. Oczywiście spójność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych raczej wymagana.

enriquess

Posty: 25